قالب وردپرس

دلایل برتری بیمه زندگی مان

سرمایه گذاری مناسب:
بیمه عمر و سرمایه گذاری زندگی مان بیمه ایران بیمه ای است که همزمان با بیمه نمودن عمر شما امکانات متنوع سرمایه گذاری منابع ذخیره ریاضی حق بیمه های پرداختی شما را در سبد سرمایه گذاری خود متشکل از بازار بورس و سایر بازارهای سرمایه گذاری، در دسترس شما قرار می دهد تا در هر زمان از منابع یاد شده بهره مند شوید. شایان ذکر است که در سال های اخیر میانگین سود حاصل از سرمایه گذاری ذخایر بیمه 24/9% هر ساله به مانده حساب بیمه گذار افزوده گردیده است .

دسترسی به اندوخته حاصل از سرمایه گذاری:
حساب اندوخته بیمه عمر و سرمایه گذاری زندگی مان همانند حساب بانکی بیمه شده می باشد و بیمه شده می تواند هرگاه که مایل باشد از اندوخته خویش برداشت نماید. در دیگر بیمه های عمر و پس انداز کل اندوخته حاصل تا پایان مدت بیمه نامه در دسترس نخواهد بود و بیمه شده نمی تواند بنا به میل خویش از آن استفاده نماید.

دریافت وام:
بیمه شده می تواند بعد از سال دوم قرارداد، تا ۹۰ درصد موجودی حساب اندوخته خویش را وام دریافت نماید.
شما بصورت واقعی در سرمایه گذاری های شرکت بیمه کارآفرین سهیم خواهید بود:
مهمترین وجه این سرمایه گذاری ضمانت سود آوری آن از جانب شرکت بیمه است. بازده این سرمایه گذاری بصورت مستقیم مرتبط با بازده سرمایه گذاری شرکت بیمه کارآفرین می باشد.

ضمانت سودآوری:
شرکت بیمه زندگی مان حداقل معادل پانزده درصد سود را به مدت ده سال و بصورت علی الحساب تضمین می نماید.این حداقل نرخ سود تضمینی اندوخته ای معادل آنچه دیگر بیمه های عمر و پس انداز در پایان قرارداد پرداخت می نمایند را حاصل می نماید، ضمن آنکه با تحقق به سود های بالاتر اندوخته حاصل از بیمه عمر و سرمایه گذاری شما، سرمایه ارزشمند تری را در دسترستان قرار خواهد داد.
این نکته در مقایسه با دیگر بیمه های عمر و پس انداز حائز اهمیت است که پانزده درصد حداقل تضمین و بصورت علی الحساب خواهد بود.

میزان مشارکت شما در سرمایه گذاری های شرکت:
مشارکت در منافع شرکت بیمه ایران از سود های حاصل از سرمایه گذاری های صورت گرفته تنها 15% می باشد و ن85% باقیمانده به حساب اندوخته بیمه عمر بیمه شده منظور می گردد. این در حالی است که قسمت عمده سود های حاصل عاید بیمه شده خواهد گردید و وی بصورت واقعی در سرمایه گذاری های شرکت بیمه زندگی مان بیمه ایران سهیم خواهد بود.

مطمئن، بدون ریسک و معاف از مالیات:
با درک این واقعیت که غالب ما مایل به سرمایه گذاری سیستماتیک برای آینده خود و خانواده مان هستیم، لیکن اغلب آنرا بصورت سیستماتیک انجام نمی دهیم و اگر هم بخواهیم آنرا انجام دهیم با مسائل گوناگون مواجه خواهیم شد که انجام آنرا بسیار دشوار می نماید، تحت این شرایط بیمه نامه تمامی این وظایف را بر عهده گرفته و از جانب شما اقدام به سرمایه گذاری مطمئن، بدون ریسک و معاف از مالیات می نماید.

بیمه مستمری و بازنشستگی:
در زمان پایان بیمه، بیمه شده می تواند با درخواست کتبی از بیمه گر به جای دریافت مبلغ سرمایه حساب اندوخته بیمه خویش به صورت یکجا، آن را تبدیل به یکی از انواع بیمه های مستمری نماید.

سهم از بازار :

شرکت بیمه ایران با بررسی همه شرکتهای بیمه ای هم در داخل وهم خارج از کشور توانسته با بسته بیمه زندگی مان توجه همه مشتریان را به خود جلب نماید و با نوآوری دراین بیمه از نظر فروش سهم به سزایی از بازار را در اختیار قرار دهد

بیمه سرطان :

پرداخت تا 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان که این پوشش  به صورت مجزا در هیچ شرکت بیمه ای ارائه نمیگردد و بیمه ایران به عنوان اولین شرکت بنیانگذار این پوشش می باشد .

ارایه اطلاعات شفاف مالی :

ارایه اطلاعات مالی شفاف و کامل در پایان هر دوره از شرایط مالی بیمه نامه شامل سرمایه‌بیمه، کل حق بیمه پرداختی، میزان اندوخته و سایر مواردبه مشتریان محترم 

برترین شرکت بیمه ای :

تنها و قدیمی ترین شرکت بیمه ای کشور که از سال 1314تاکنون بدون هیچ رخدادی در بازار بیمه ای کشور فقط شرکت سهامی بیمه ایران می باشدو این خود نشانگر انتخاب درست بازار ریسک در این عرصه می باشد که مشتریان با خیال آسوده میتوانند درباره آینده خود تصمیم گیری کنند 

امکان بازخریدی :

از دیگر برتری های بیمه نامه زندگی مان ،امکان بازخرید بیمه نامه یا بخشی از بیمه نامه بدون محدودیت زمانی، در صورت وجود ارزش بازخریدی

می باشد .

در انتها یادآور می شوم با توجه به بازار اقتصادی ایران وجهان در سال های گذشته ورکورد بازار سرمایه با کمی تامل میتوانید آینده خود وفرزندان تان را شکوفا کنید و با سرمایه گذاری در عرصه بیمه زندگی مان بهترین زندگی را به هم کیشان خودهدیه کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *